GOGAME.SK - Predajca herných produktov značiek Acer, Asus, MSI, Lenovo, Dell a iné....
GOGAME

DORUČENIE TOVARU

Základ našej ponuky tvorí široký sortiment tovaru, ktorý je dostupný buď u nás na predajni v Prievidzi alebo prevažne ide o tovar dostupný na skladoch u našich partnerov! Z toho vyplýva nasledovné:

DORUČENIE UŽ DO 24 HODÍN

Objednávky vytvorené do 15:30 odosielame ešte v ten istý deň, pokiaľ sú uhradené  (platba pripísaná na náš bankový účet v Tatra Banke) a ako spôsob doručenia objednávky bolo zvolené DPD. Objednávka je následne doručená v najbližší pracovný deň. Objednávky s doručením cez Packetu budú doručné behom 2-3 pracovných dní.

Vieme vybaviť objednávky zaslané aj do 17:30hod. ale musia byť zaplatené na účte a nesmie ísť o doručenie cez Packetu, vieme expedovať prevažne DPD ale aj inou špedíciou, podľa toho z ktorého externého skladu pôjde zásielka.

SPÔSOB DOBRUČENIA

DPD - Tovar bude doručený kuriérskou spoločnosťou DPD na požadovanú adresu.

 

PACKETA - Tovar bude doručený na jedno z odberných miest vrátane Alzaboxov.

 

OSOBNÝ ODBER - Objednávky je možné prevziať aj osobne v našej kamennej predajni v Prievidzi počas pracovných dní od 9:00 do 16:30. Pozor! Väčšina dostupného tovaru je fyzicky v externých skladoch dodávateľov, pri osobnom odbere sa vždy informujte vopred prosím!

BEZPLATNÁ DOPRAVA

Bezplatná doprava platí pre všetky objednávky nad 120€ s DPH a doručením na území Slovenskej republiky.

DORUČENIE DO ČR a EÚ

Tovar vieme ľahko poslať aj do susednej Českej republiky, veď sme stále bratia :-). Tovar posielame aj v rámci celej EU ale pre upresnenie ceny nás prosím kontaktujte.