POZÁRUČNÁ
STAROSTLIVOSŤ
Kúpa notebooku môže niekedy spôsobiť bolenie hlavy. Bolenie však môže byť ešte väčšie, ak sa ti notebook pokazí po záruke. Kúpou notebooku u nás, máš nárok na jeden bezplatný servisný zásah podľa vlastného výberu a to až 3 roky od skončenia záruky.

1.) DIAGNOSTIKA ZÁVADY

V prípade poruchy notebooku objednáme jeho prepravu do nášho servisného strediska a vykonáme bezplatne jeho diagnostiku. Po navrhnutí ceny za opravu si môžeš dať notebook opraviť s 50% zľavou na prácu alebo ti ho zašleme bezplatne späť.

2.) PROFYLAKTIKA A PREPASTOVANIE

Po rokoch používania sa môžu zvýšiť teploty notebooku a preto odporúčame jeho rozobratie, kompletné mechanické vyčistenie, výmenu teplovodivých pást a všetkých termo podložiek. Okrem zníženia hluku sa dostavia aj nižšie teploty a možné predĺženie životnosti. Ak sa rozhodneš pre túto službu, tak doprava je tiež zdarma.

3.) UPGRADE

Časom sa môže stať že budeš chcieť rozšíriť RAM alebo pevný disk. Nie je nič jednoduchšie. Po objednaní služby ťa budeme kontaktovať a ty nám povieš o čo presne máš záujem. Práca a doprava sú v tomto prípade tiež zadarmo. Zaplatiť bude treba len rozširujúci komponent na ktorý dostaneš od nás zľavu.* Nárok na bezplatnú dopravu platí len pre územie Slovenskej republiky.