NAŠA EVOLÚCIA

Určite nie sme tvoj prvý eshop a tak ti nepovieme čo sme ale kto sme. GOGAME tvoria ľudkovia ako si ty. Sú medzi nami hardcore hráči ale aj totálny noobs. Sme rôzny ale spolu tvoríme skvelý tím v ktorom je radosť pracovať.

V roku 1996 vznikla naša spoločnosť ISSO s.r.o. a v oblasti IT sme si vybudovali naozaj fajné meno. Od vzniku sa veľa vecí zmenilo ale jedna ostala stále rovnaká. Profesionalita, kvalita poskytovaných služieb a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás všetko.

Postupne ako sme dospievali nám už začala byť Prievidza malá a v spolupráci s výrobcami ACER a ASUS sme v roku 2016 spustili eshopy zamerané na ich herné produkty. ROGSHOP.sk a PREDATORSHOP.sk odvtedy uspokojili požiadavky stoviek hráčov a neustále si držia spokojnosť zákazníkov na úrovni 100% v recenziách na heuréke.

Naše postupné presúvanie sa do online sveta pokračovalo aj v roku 2019. Spustením eshopu gogame.sk sme začali aj predaj herných produktov od značiek ako Dell, MSI, Logitech a ďalších.

Pokiaľ zajtra nie je víkend alebo štátny sviatok, tak budeme určite vybavovať objednávky, pridávať nové produkty, odpovedať na všetky otázky a v neposlednom rade otravovať dodávateľov a výrobcov nech nám všetkým dajú lepšie ceny.