DOPRAVA
ZADARMO

V rámci územia Slovenskej republiky vám ponúkame bezplatnú dopravu pri objednávkach nad 120€. Tovar posielame ihneď, resp. podľa vybratého spôsobu platby až po pripísaní celkovej čiastky na náš bankový účet.

TOVAR SKLADOM DO 24 HODÍN

Pre objednávky vytvorené a zaplatené (peniaze pripísané na náš účet) do 16:00 na tovar, ktorý je skladom, garantujeme jeho doručenie do 24hod. V závislosti od spôsobu platby a doručenia sa môže termín dodávky predĺžiť na 48hod. U tovaru, čo nie je skladom, termín doručenia konzultujeme so zákazníkom.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na prichádzajúce sviatky a nákupný ošiaľ hráčov na Slovensku môže prísť k miernému oneskoreniu dodávky objednaného tovaru o jeden maximálne dva dni. Ďakujeme za porozumenie. Robíme čo je v našich silách 🙂

OSOBNÝ ODBER V NAŠEJ PREDAJNI

Objednávky je možné prevziať aj osobne v našej kamennej predajni počas pracovných dní od 9:00 do 16:00. Po vzájomnej dohode je možné tovar vydať aj mimo otváracích hodín alebo cez víkend. Na predajni je tiež možné objednávku zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

DORUČENIE DO ČR a EÚ

Tovar vieme ľahko poslať aj do susednej Českej republiky, veď sme stále bratia :-). Pri objednávke, ktorej celková hmotnosť nepresiahne 25 kg, bude cena dopravy vo výške 12 € s DPH. Ak celková hmotnosť presiahne 25 kg, cena dopravy do Českej republiky sa zvýši a bude 15 € s DPH. Tieto ceny platia aj pri doručení na dobierku do výšky 7000 € bez DPH.

Ceny do ostatných krajín Európy sa dohodneme vždy individuálne. Na orientačnú predstavu uvádzame cenu dopravy do susedných krajín (Maďarsko, Poľsko, Rakúsko) a Nemecka pri hmotnosti balíka do 20kg je to suma 22€ s DPH.