DORUČENIE TOVARU

TOVAR SKLADOM UŽ ZAJTRA
Pre objednávky vytvorené a zaplatené (peniaze pripísané na náš účet) do 16:00 na tovar, ktorý je skladom, garantujeme jeho doručenie nasledovný pracovný deň. V prípade dobierky nevieme zaručiť, že tovar bude doručený nasledovný pracovný deň a doba dodania sa taktiež predlžuje v prípade inštalácie operačného systému alebo upgradu. Zvyčajne však nie viac ako o jeden pracovný deň.
BEZPLATNÁ DOPRAVA
V rámci územia Slovenskej republiky máš bezplatnú dopravu pri objednávkach nad 120€ s DPH. Tovar posielame ihneď, resp. podľa vybratého spôsobu platby až po pripísaní celkovej čiastky na náš bankový účet.
OSOBNÝ ODBER
Objednávky je možné prevziať aj osobne v našej kamennej predajni v Prievidzi počas pracovných dní od 9:00 do 16:00. Po vzájomnej dohode je možné tovar vydať aj mimo otváracích hodín alebo cez víkend. Na predajni je tiež možné objednávku zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.
Tovar na predajni je možné odobrať nasledujúci pracovný deň od objednania ak objednávka bola vytvorená do 16:00.
DORUČENIE DO ČR a EÚ
Tovar vieme ľahko poslať aj do susednej Českej republiky, veď sme stále bratia :-). Pri objednávke, ktorej celková hmotnosť nepresiahne 25 kg, bude cena dopravy vo výške 12 € s DPH. Ak celková hmotnosť presiahne 25 kg, cena dopravy do Českej republiky sa zvýši a bude 15 € s DPH. Tieto ceny platia aj pri doručení na dobierku do výšky 7000 € bez DPH. Ceny do ostatných krajín Európy sa dohodneme vždy individuálne. Na orientačnú predstavu uvádzame cenu dopravy do susedných krajín (Maďarsko, Poľsko, Rakúsko) a Nemecka pri hmotnosti balíka do 20kg je to suma 22€ s DPH.